سمینار هوش مالی و شم اقتصادی برگزار شد

 

25 آبان ماه 1396 با سمینار بزرگ ” مهارت های هوش مالی و شم اقتصادی ” در خدمت همشهریان و همراهان عزیز خانه کیفیت ایرانیان در سالن 700 نفری شهید آوینی بندرعباس بودیم . این سمینار با سخنرانی مهندس “امیرحسین مظاهری سیف” و با حضور جناب آقای دکتر هاشمی تختی نماینده محترم مردم شریف بندرعباس در مجلس شورای اسلامی  و همکاری و حمایت مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان جناب آقای پاکزاد و همراهی حامیان عزیز این سمینار برگزار شد و همانطور که پیش از برگزاری نوید آن را داده بودیم بخشی از عواید این سمینار به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا کرد.

هوش مالی و شم اقتصادی

بدین سبب ابتدا گوش جان سپردیم به آیاتی چند از قرآن مجید و پس از آن با پخش سرود ملی کشور عزیزمان ایران و معرفی حامیان برنامه، سمینار با سخنرانی مهندس “امیرحسین مظاهری سیف” آغاز گردید.

 

هوش مالی و شم اقتصادی

استاد “مظاهری سیف” ابتدا درباره تدبیرها و تغییر هایی که آینده و عاقبت مالی هر انسان را می تواند تضمین کند صحبت کردند و از حضار خواسته شد 3 مورد از تدبیرهای خود در زندگی را بر روی کاغذهای یادداشت خود بنویسند.

هوش مالی و شم اقتصادی

هوش ‌مالی بالا یا عالی یعنی اینکه تصمیمات مالی شما هوشمندانه‌تر بوده و اقدامات صحیح تری جهت بهبود شرایط مالی‌ خود انجام می‌ کنید. و هوش مالی پایین یا ضعیف یعنی اینکه شما در برابر مسائل مالیتان اقدامات غیرمسئولانه ای اتخاذ می‌کنید.

هوش مالی و شم اقتصادی

سپس مهندس “امیرحسین مظاهری سیف” به معرفی مفهوم جدیدی به نام فاکسی لاسی پرداختند که باعث آسیب رسیدن به زندگی ما و خیلی از اطرافیان ما شده است.

هوش مالی و شم اقتصادیدر ادامه برنامه چند دقیقه ای در خدمت جناب اقای دکتر هاشمی تختی نماینده محترم مردمی بندرعباس در مجلس شورای اسلامی  بودیم.

هوش مالی و شم اقتصادی

هوش مالی و شم اقتصادی

دکتر هاشمی تختی در خصوص ضرورت حضور جوانان در امور کسب و کار  و کارآفرینی سخن گفتند و بر لزوم آموزش شیوه های نوین سرمایه گذاری و اقتصادی تاکید کردند و فرمودند در مجلس شورای اسلامی تصمیم بر تصویب قوانینی برای آسان تر شدن سرمایه کذاری اقتصادی گرفته شده است .

هوش مالی و شم اقتصادی

پس از سخنرانی جناب آقای دکتر هاشمی تختی حضار عزیز سمینار چند دقیقه ای به استراحت و پذیرایی پرداختند و در این زمان کتاب های “رقص عقاب ها” و “چالشگران” استاد مظاهری سیف که برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به فروش گذاشته شده بود با امضای شخصی ایشان به فروش رسید

در ادامه سمینار “هوش مالی و شم اقتصادی ” مهندس مظاهری سیف به بررسی و تحلیل تست هوش مالی ارائه شده در کانال تلگرام خانه کیفیت ایرانیان که برای ثبت نام کنندگان این سمینار قرار داده شده بود پرداختند و براساس آن بهترین فرآیند رشد در مدل افزایش ظرفیت درآمد را برای هر نتیجه اعلام کردند.

هوش مالی و شم اقتصادی

سمینار با موضوع بودجه بندی و شاخصه های مهم بودجه بندی در زندگی ادامه پیدا کرد که حضار سه شاخصه اصلی بودجه بندی در زندگی  خود را ثبت کردند تا بهترین زمان انجام آن را فرا بگیرند

هوش مالی و شم اقتصادی

قوانین مالی زندگی و ناممکن هایی که حضار امروز تصمیم به تحقق آن گرفتند از موضوعات پایانی این سمینار بود.

هوش مالی و شم اقتصادیو در پایان سپاس از همکاری بی شائبه مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان جناب آقای مسعود پاکزاد و همراهی حامیان برنامه، شرکت راشاپارس جنوب ، کترینگ سعادت ، بانک اطلاعات مسکن شاهکار، باشگاه ورزشی کیان، کلینیک تخصصی پوست و مو به سیما، اینترنت دابکو و ایده تابلو که ما را در برگزاری هر چه بهتر این برنامه یاری دادند و حضار عزیزی که حضورشان، انرژی و امید ما را برای داشتن هرمزگانی زیبا روزافزون میکند .

هوش مالی و شم اقتصادی

دیدارتان در دوره ها و سمینار های خانه کیفیت ایرانیان باعث افتخار و مسرت ماست.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *