هدفگذاری

سمینار بزرگ مهارت های هدفگذاری برگزار شد

به رسم دیرین مجموعه خانه کیفیت ایرانیان ،گزارش تصویری اولین سمینار از پکیج جامع “انسان توانگر” با نام ” مهارتهای هدفگذاری” که  با سخنرانی استاد برجسته کشوری سرکار خانم دکتر سمیرا ذاکرانی در تالار 800 نفری بندرعباس در 31/03/1396 برگزار شد، منتشر میکنیم.

هدفگذاری

پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود ملی کشور عزیزمان ایران و کلیپ های معرفی حامیان، سمینار با سخنرانی دکتر سمیرا ذاکرانی آغاز گردید.

هدفگذاری

 

محور اصلی سخنرانی ایشان مهارتهایی بود که هر شخص برای موفق شدن در هر جنبه از زندگی باید داشته باشد .

هدفگذاری

در ابتدا تفاوتهای آرزو و هدف بیان شد که معمولا در زندگی با هم اشتباه گرفته میشوند ، بخاطر همین از حضار خواسته شد 5 هدف اول زندگی خود را بنویسند .

5 هدف زندگی شما چیست؟ آیا لیستی از آنها دارید؟

هدفگذاری

در ادامه خانم ذاکرانی نکاتی در مورد نحوه هدفگذاری و ویژگیهایی که باید برای هدف درنظر داشت صحبت کردند و نکته کلیدی این بود که

هدف باید واضح و روشن باشد .

یعنی باید بدانید دقیقا به دنبال چه چیزی هستید تا بتوانید به آن دست پیدا کنید .

هدفگذاری

در ادامه خانم دکتر ذاکرانی از حاضرین خواست تمرینی برای هماهنگی نیم کره چپ و راست مغز انجام دهند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت .

هدفگذاری

در خلال صحبتها یک ویژگی بسیار مهم برای یک انسان توانگر مطرح شد و آن این است که ، انسانی توانگر است که هنر حذف کردن دارد، میتواند هدفهای اضافی را زندگی حذف کند یا آنها را به زمانی دیگر موکول کند .

هدفگذاری

و اما یک سوال بزرگ مطرح شد که همه به فکر فرو رفتند! آیا شما با سواد هستید ؟

جواب این سوال با جوابهای همیشگی فرق داشت ، دکتر ذاکرانی ویژگی هایی که سازمان یونسکو برای باسوادی اعلام کرده بودند را بیان نمودند، این ویژگی ها با معنایی از باسوادی که برای بسیاری از ما خواندن و نوشتن است  فرق زیادی داشت .

سخنرانی با تمرین هایی برای افزایش صبر و تحمل به پایان رسید .

و در پایان سپاس از همراهی حامیان برنامه، شرکت راشاپارس جنوب ، کترینگ سعادت ، بانک اطلاعات مسکن شاهکار، باشگاه ورزشی کیان، کلینیک تخصصی پوست و مو به سیما، شرکت داده پردازان آوای بندر(دابکو)، ایده تابلو  و حضار عزیزی که حضورشان، انرژی و امید ما را برای داشتن هرمزگانی زیبا روزافزون میکند .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *